STAVEBNÍ ČINNOSTStavební firma S.M. - Olomouc, s.r.o. je právě tou moderní stavební společností, která plně uspokojuje potřeby investorů kvalitní prací za oboustranně přijatelné ceny v celém sortimentu stavebních prací v Olomouci, Olomouckém kraji, Moravském regionu.

Do náplně činností stavební firmy S.M. - Olomouc, s.r.o. patří realizace veškerých novostaveb vč. výstavby rodinných domů, rekonstrukce bytových, občanských, průmyslových a jiných staveb, zateplování budov a další služby spojené se stavební činností.

Spokojenost zákazníka je pro stavební firmu S.M. - Olomouc, s.r.o. to nejdůležitější. Kvalita stavebních prací je dána odborností pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolování.

Stavební společnost S.M. Olomouc = moderní firma, kvalita, profesionalita a spokojený zákazník

Jako moderní stavební firma si v první řadě klade za cíl kvalitu, profesionalitu a spokojenost konečného zákazníka. Nedílnou součástí těchto cílů je i ekonomická výhodnost investice a včasné a rychlé realizace jednotlivých staveb. Zabýváme se stavební činností, včetně vypracování projektové dokumentace, popř. zajištění dotací z podpůrných programů, zajištění potřebných povolení, vyjádření a dokladů spojených se zahájením stavby.

Jak pracujeme...?

Spokojenosti zákazníka a kvality nabízených služeb dosahujeme s naším týmem odborných pracovníků jak na vedoucích pozicích, tak na postech řemeslníků a dělníků. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a motivováni ke zvyšování osobní kvalifikace, která je důležitá pro dosažení vysokého standartu provedených realizací a dodržování státních norem. Všeobecně k realizaci staveb používáme výhradně certifikované materiály a výrobky tak, aby bylo možno udržet co nejvyšší úroveň nabízených služeb.

Stavební firma - charakteristika

Stavební firma je společnost, která své podnikání zaměřuje na oblast stavebnictví. Z toho vyplývají její specifika. Zaměstnává kromě vedení firmy zpravidla různé řemeslníky. Je závislá mimo jiné na počasí, její ekonomiku ovlivňuje sezónnost stavebních prací. Stavební firmu lze využít na provádění jakýchkoliv stavebních úprav ale i k realizaci jednotlivých řemesel. Stavební firma Vám na rozdíl od samostatného řemeslníka zajišťuje komplexnost dodávky (dokončovací práce) a většinou je schopna práce pokrýt i větší zárukou. Cenový rozdíl mezi kvalitním řeneslníkem a stavební společností je dnes minimální, avšak komplexnost řešení stavební firmy je pro mnohé zákazníky rozhodující.

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM!