RODINNÝ DŮM

Rodinný dům... můj dům, můj hrad!

Rodinný dům je budova, která je určená k bydlení. Obvykle ji obývá jedna rodina, nebo skupina osob, která tvoří společně jednu domácnost. Často rodinný dům obsahuje jediný byt a má jediného vlastníka. Rodinné domy jsou velmi často, ale ne vždy, ve vlastnictví uživatele. Méně často se vyskytuje případ, že majitel rodinného domu pronajme dům někomu jinému. Nerozšířenějším typem jsou volně stojící rodinné domy. Další možnosti jsou např. dvojdomek nebo řadový dům. Dům je buď přízemní (bungalov) nebo vícepodlažní. Volně stojící rodinné domy mají velmi rozdílnou velikost i dispozici. Obvykle se rodinné domy ve městě dispozičně i architektonicky liší od rodinných domů postavených na vesnici.

Rodinný dům od stavební společnosti S.M. - Olomouc, s.r.o.

Naše stavební společnost provádí výstavbu všech druhů i typů rodinných domů, záleží opravdu jen na přání konkrétního zákazníka. Pochopitelně dodáváme rodinné domy na klíč, tzn. včetně připojení na inženýrské sítě, domovní přípojky veškerých instalací, dokončovací práce, terénní a sadové úpravy, či oplocení apod. Dále také zajišťujeme vypracování projektové dokumentace na stavbu rodinného domu vč. tepelně technického auditu, tzv. „Energetického štítku obálky budovy“ a zajistíme také veškerá potřebná povolení.

Radost ze spokojenosti...

Začněte bydlet v rodinném domě, který je postaven na dobrých základech od profesionální a poctivé stavební společnosti S.M. - Olomouc, s.r.o.. Těší nás, když vidíme spokojenost rodiny, která bydlí v domě postaveném našemi rukami !