O FIRMĚ

Stavební firma S.M. - Olomouc, s.r.o. byla založena jako soukromá stavební společnost registrací u Krajského soudu v Ostravě. Majitelé firmy s týmem stavebních profesionálů si stanovili za cíl vybudovat silnou a stabilní firmu, která bude plně uspokojovat potřeby investorů kvalitní prací za oboustranně přijatelné ceny v celém sortimentu stavebních prací v Olomouci, Olomouckém kraji, Moravském regionu, potažmo celé ČR.

Za svého působení na trhu si troufáme říct, že jsme se staly právě tou moderní stavební společností, pro kterou je kvalita, vysoká jakost prací a především spokojenost zákazníka tím nejdůležitějším.

Do náplně naší činnosti patří zejména: realizace veškerých novostaveb a rekonstrukcí občanských, průmyslových a jiných staveb, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, zateplování budov a další služby spojené se stavební činností. Dále mimo jiné nabízíme vypracování projektové dokumentace dle požadavku investora nebo objednatele a pochopitelně Vám zpracujeme cenovou nabídku na realizaci stavby.

Kvalita stavebních prací je dána odborností pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolování.

Firma S.M. - Olomouc, s.r.o. je také registrována v seznamu odborných dodavatelů programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.