• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Stavební firma

Stavební firma

Stavební firma - charakteristika

Stavební firma je společnost, která své podnikání zaměřuje na oblast stavebnictví. Z toho vyplývají její specifika. Zaměstnává kromě vedení firmy zpravidla různé řemeslníky. Je závislá mimo jiné na počasí, její ekonomiku ovlivňuje sezónnost stavebních prací. Stavební firmu lze využít na provádění jakýchkoliv stavebních úprav ale i k realizaci jednotlivých řemesel. Stavební firma Vám na rozdíl od samostatného řemeslníka zajišťuje komplexnost dodávky (dokončovací práce) a většinou je schopna práce pokrýt i větší zárukou. Cenový rozdíl mezi kvalitním řeneslníkem a stavební společností je dnes minimální, avšak komplexnost řešení stavební firmy je pro mnohé zákazníky rozhodující.

Naše stavební firma S.M. - Olomouc, s.r.o.

Stavební firma S.M. - Olomouc, s.r.o. je právě tou moderní stavební společností, která plně uspokojuje potřeby investorů kvalitní prací za oboustranně přijatelné ceny v celém sortimentu stavebních prací v Olomouci, Olomouckém kraji, Moravském regionu, potažmo celé ČR.

Do náplně činností stavební firmy S.M. - Olomouc, s.r.o. patří zejména: realizace novostaveb vč. výstavby rodinných domů, rekonstrukce občanských, průmyslových a jiných staveb, zateplování budov a další služby spojené se stavební činností.

Spokojenost zákazníka je pro stavební firmu S.M. - Olomouc, s.r.o. to nejdůležitější. Kvalita stavebních prací je dána odborností pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolování.

Další informace o službách stavební firmy S.M. - Olomouc, s.r.o.. | Střechy a suchá výstavba | Zateplení budov.

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.