• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Rodinný dům

Rodinný dům

Rodinný dům... můj dům, můj hrad!

Rodinný dům je budova, která je určená k bydlení. Obvykle jí obývá jedna rodina, nebo skupina osob, která tvoří společně jednu domácnost. Často rodinný dům obsahuje jediný byt a má jediného vlastníka. Rodinné domy jsou velmi často, ale ne vždy, ve vlastnictví uživatele. Méně často se vyskytuje případ, že majitel rodinného domu pronajme dům někomu jinému. Nerozšířenějším typem jsou volně stojící rodinné domy. Další možnosti jsou např. dvojdomek nebo řadový dům. Dům je buď přízemní (bungalov) nebo vícepodlažní. Volně stojící rodinné domy mají velmi rozdílnou velikost i dispozici. Obvykle se rodinné domy ve městě dispozičně i architektonicky liší od rodinných domů postavených na vesnici.

Rodinný dům od stavební společnosti S.M. - Olomouc, s.r.o.

Naše stavební společnost provádí výstavbu všech druhů i typů rodinných domů, záleží opravdu jen na přání konkrétního zákazníka. Pochopitelně dodáváme rodinné domy na klíč, tzn. včetně připojení na inženýrské sítě, domovní přípojky veškerých instalací, dokončovací práce, terénní a sadové úpravy, či oplocení apod. Dále také zajišťujeme vypracování projektové dokumentace na stavbu rodinného domu vč. tepelně technického auditu, tzv. „Energetického štítku obálky budovy“ a zajistíme také veškerá potřebná povolení.

Radost ze spokojenosti...

Začněte bydlet v rodinném domě, který je postaven na dobrých základech od profesionální a poctivé stavební společnosti S.M. - Olomouc, s.r.o.. Těší nás, když vidíme spokojenost rodiny, která bydlí v domě postaveném našima rukama!

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.