• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2012 Oprava kaple sv. Cyrila a Metoděje v Želechovicích

Oprava kaple sv. Cyrila a Metoděje v Želechovicích

Předmětem realizace zakázky, která probíhala v období 07 - 10/2012 byla celková oprava fasády kaple sv. Cyrila a Metoděje, která spočívala zejména v otlučení narušených omítek až na zdivo vč. vyškrabání spár. Do výšky 1,5 m nad úroveň izolace byla stávající omítka odstraněna v celém rozsahu a nahrazena částečně soklem a částečně sanační omítkou.

Zbývající plochy jsou opatřeny vápennou hladkou omítkou a celá plocha je sjednocena tenkovrstvou štukovou omítkou hladké struktury. Jako finální povrchová úprava byl použit silikonový fasádní nátěr s mikrovláknem. Sokl byl proveden jako provětraný z kamenného obkladu. Stávající okapový chodník byl odstraněn a nově byl osazen obrubník a plocha vysypána hrubým kamenivem, provedeny byly také terénní úpravy v nejbližším okolí kaple. Na opravu fasády byly použity materiály, které zajišťují propustnost vodních par ze zdiva do vnějšího prostředí.

Celkové náklady: 0,66 mil. Kč

Investor:Obec Želechovice

 Referenční list - Obec Želechovice (oprava kaple sv. Cyrila a Metoděje)

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.