• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2012 Vincentinum (poskytovatel sociálních služeb Šternberk) - úprava venkovních prostor pro imobilní uživatele

Vincentinum (poskytovatel sociálních služeb Šternberk) - úprava venkovních prostor pro imobilní uživatele

Celá zakázka řeší problematiku úpravy části venkovních prostor v areálu Vincentina ve Šternberku. Stavebními úpravami vzniklo zařízení venkovního relaxačního centra smyslových a pohybových aktivit. Hlavním prostorem je víceúčelové kryté venkovní sportoviště s plochou pro hru boccia o rozměrech 12,5 x 6 m, které umožňuje provozování dalších herních, sportovních a vzdělávacích aktivit.

Hlavní konstrukce venkovního přestřešení byla realizována jako dřevěný skelet s konstrukčními prvky z lepeného lamelového dřeva tzv. BSH a KVH hranolů. Celá konstrukce vč. opláštění je provedena v pohledové kvalitě a lakována prodyšným vodoodpudivým nátěrem. Vlastní sportovní plocha kurtu je provedena z litého pryžového povrchu o celkové tl. 38 mm, prostory pro pohybové a herní aktivity jsou provedeny z umělého sportovního trávníku se zásypem     křemičitým pískem tl. 17 mm. Dále byly v rámci projektu provedeny opěrné zídky, odvodnění ploch novou dešťovou kanalizací, chodníky, terénní a sadové úpravy. Zakázku jsme realizovali v období od září 2011 do konce dubna 2012. V zimním období byly práce přerušeny.

Celkové náklady: 2,77 mil. Kč

Investor: Olomoucký kraj

 Referenční list - Vincentinum Šternberk (úprava venkovních prostor pro imobilní uživatele)

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.