• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2012 Zřízení výjezdového stanoviště Vrbno pod Pradědem

Zřízení výjezdového stanoviště Vrbno pod Pradědem

Zakázka byla realizována v období 06/2012 - 05/2013. Jedná se o kompletní novostavbu dvoupodlažní budovy o půdorysných rozměrech 11,3 x 11,2 m a výšce 9,6 m, která slouží jako zázemí zaměstnanců a garážování vozidel Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Vlastní objekt je řešen jako zděný z keramických bloků v systémovém řešení výrobce Heluz vč. keramického stropu, střecha je stanového tvaru a jako střešní krytina byla použita vláknocementová skládaná střešní šablona na plné bednění. Výplně okenních a dveřních otvorů jsou plastové s izolačním trojsklem, vjezdy do garáže opatřeny sekčními garážovými vraty. Fasáda objektu není zateplena, bylo použito dvouvrstvé štukové omítky a barevného fasádního nátěru. Vnitřní stěny a stropy jsou taktéž opatřeny dvouvrstvou štukovou omítkou a bílou výmalbou. Hrubé podlahy jsou betonové. V sociálních zařízeních a v garáži byly stěny opatřeny keramickými obklady, na podlahách jsou keramické dlažby. Na ostatních plochách je položeno PVC vč. soklu. Dále byly provedeny veškeré rozvody zdravotně technických instalací, topení, plynu, elektroinstalace a VZT vč. kompletací těchto řemesel. Součástí realizace díla bylo také vybudování inženýrských sítí tzn. přípojky kanalizace, vody, plynu a přeložky optického a sdělovacího kabelu. Nově byly také provedeny zpevněné plochy kolem objektu.

Celkové náklady: 4,80 mil. Kč

Investor: Územní středisko záchranné služby Moravskoslezského kraje, p.o.

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.