• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.

Rok 2012

Střední škola Olomouc, Svatý Kopeček - výměna oken a zateplení pavilonu

Předmětem realizace zakázky byla rekonstrukce jednopodlažní budovy sloužící k praktické výuce studentů v areálu Střední školy na ulici B.  Dvorského 17 na Svatém Kopečku u Olomouce, která spočívala zejména ve výměně stávajících dřevěných oken a dveří za nové plastové osazené izolačním trojsklem, dále v zateplení obálky budovy EPS polystyrenem tl. 160 mm, ostění tl. 40 mm a soklové části XPS polystyrenem tl. 120 mm vč. zateplení základů pod úrovní terénu, jako  finální povrch fasády je použita probarvená silikonová zatřená omítka  zrnitosti 2 mm.

Zobrazit více...
 

Oprava kaple sv. Cyrila a Metoděje v Želechovicích

Předmětem realizace zakázky, která probíhala v období 07 - 10/2012 byla celková oprava fasády kaple sv. Cyrila a Metoděje, která spočívala zejména v otlučení narušených omítek až na zdivo vč. vyškrabání spár. Do výšky 1,5 m nad úroveň izolace byla stávající omítka odstraněna v celém rozsahu a nahrazena částečně soklem a částečně sanační omítkou.

Zobrazit více...
 

Stavební úpravy v 1. PP, 1. NP na kavárnu Wavelet Cafe, ul. Ostružnická 353/21, Olomouc

V případě této zakázky jsme byly dodavatelem stavební části. Jednalo se o kompletní rekonstrukci komerčních prostor v 1. NP, kde je nově vybudována kavárna s potřebným zázemím a sociálním zařízením, dále byla provedena rekonstrukce části 1. PP pro účely technického zázemí kavárny (rozvodna VZT a ÚT) a šatny pro zaměstnance kavárny.

Zobrazit více...
 

Vincentinum (poskytovatel sociálních služeb Šternberk) - úprava venkovních prostor pro imobilní uživatele

Celá zakázka řeší problematiku úpravy části venkovních prostor v areálu Vincentina ve Šternberku. Stavebními úpravami vzniklo zařízení venkovního relaxačního centra smyslových a pohybových aktivit. Hlavním prostorem je víceúčelové kryté venkovní sportoviště s plochou pro hru boccia o rozměrech 12,5 x 6 m, které umožňuje provozování dalších herních, sportovních a vzdělávacích aktivit.

Zobrazit více...
 

Památník Hodonín u Kunštátu - rekonstrukce historické dřevostavby

Zakázka byla realizována v období 05/2012 - 08/2012, na realizaci bylo přesně 83 dní od zahájení prací. Záměrem rekonstrukce byla alespoň částečná záchrana do jisté míry unikátního objektu, spočívající ve stavbě repliky původního objektu v podobě, v jaké byl vybudován v roce 1942 a s využitím alespoň části dřevěných prvků původní stavby (jednalo se zejména o původní části plných vazeb krovu, část vnitřního dřevěného opláštění a původní dochovaná okna) na původních opravených základech, včetně obnovy původní barevnosti dřevěných fasád a střešní krytiny vč. komínů. Tento záměr se nakonec podařil téměř beze zbytku.

Zobrazit více...
 

Zřízení výjezdového stanoviště Vrbno pod Pradědem

Zakázka byla realizována v období 06/2012 - 05/2013. Jedná se o kompletní novostavbu dvoupodlažní budovy o půdorysných rozměrech 11,3 x 11,2 m a výšce 9,6 m, která slouží jako zázemí zaměstnanců a garážování vozidel Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Zobrazit více...
 

Oprava objektu - Sadové nám. č. 29, Svatý Kopeček

Kompletní rekonstrukce střechy na památkově chráněné budově hájenky Lesů České republiky, s.p. Rekonstrukce spočívala ve výměně stávající pálené střešní tašky Francouzská za pálenou střešní tašku Bobrovka vč. výměny laťování, vyměněny dále byly střešní výlezy, provedeno oplechování komínů a úžlabí z měděného plechu a nově byly vyzděny komíny, nově proveden je také hromosvod.

Zobrazit více...
 

Tepelně technické úpravy - Základní škola Horní Město

Jednalo se o provedení zateplení obálky budovy na Základní škole v Horním Městě, kde stávající dřevěná okna a dveře byla nahrazena novými plastovými výrobky, zateplení objektu bylo provedeno polystyrenem EPS 70F v tl. 140 mm a 120 mm, ostění je zatepleno z XPS tl. 40 mm a soklová část z XPS tl. 80 mm, jako finální povrchová úprava je aplikována probarvená silikonová zatřená omítka zrnitosti 2 mm v několika barevných odstínech, na sokl byla použita soklová omítka marmolit středního zrna.

Zobrazit více...
 


Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.