• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2011 Rekonstrukce hasičské zbrojnice v obci Horní Město

Rekonstrukce hasičské zbrojnice v obci Horní Město

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků „Regionálního operačního programu Moravskoslezského kraje“. Stavební práce spočívaly v kompletní rekonstrukci zchátralé budovy vybudováním moderního zázemí pro potřeby hasičského záchranného sboru.

Práce byly zahájeny bouracími pracemi, kvůli nutným změnám dispozice místností a postupně byly zhotoveny nové rozvody ležaté kanalizace, zdravoinstalace, elektroinstalace a vzduchtechniky. Následovala výměna otvorových výplní za plastové, kompletní výměna střešní krytiny, osazena byla nová sekční garážová vrata, provedeny nové dvouvrstvé omítky, keramické obklady, dlažby, malby, nátěr podlahy garáže hasičských vozidel. Zatepelna byla celá fasáda objektu.

Celkové náklady: 3,1 mil. Kč

Investor: Obec Horní Město

 Referenční list - rekonstrukce hasičské zbrojnice v obci Horní Město

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.