• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2011 Realizace energeticky úsporných opatření - ZŠ Vlčice

Realizace energeticky úsporných opatření - ZŠ Vlčice

Pro Olomoucký kraj jsme v období od 1. 4. do 15. 8. 2011 prováděly realizaci energeticky úsporných opatření na Základní škole ve Vlčicích u Javorníku. Stavba byla realizována v rámci „Operačního programu životní prostředí“. Škola je tvořena třemi objekty a sice hlavní budovou, tělocvičnou s družinou a spojovacím krčkem.

Stavební práce spočívaly ve výměně stávajících výplní otvorů za nová plastová okna, dveře a vstupní stěny osazené izolačními trojskly vč. zednického zapravení ostění a nadpraží a výmalby. Veškeré obvodové stěny byly zatepleny kontaktním zateplovacím systémem z polystyrenu EPS tl. 140 mm u hlavní budovy, respektive EPS tl. 100 mm u tělocvičny a krčku, finální povrch tvořila probarvená roztíraná silikonová omítka, sokl byl proveden KZS z polystyrenu XPS tl. 80 mm. Byly vyměněny veškeré klempířské prvky tzn. parapety, žlaby, svody z pozinkovaného lakovaného plechu a provedeny nové hromosvody. Byla položena nová střešní krytina z trapézového plechu a sice na budově krčku a družiny. Opravily se okapové chodníky kolem budov vč. nezbytných terénních úprav. V podkroví hlavní budovy byla zateplena podlaha tepelnou izolací z minerální vlny tl 200 mm a provedena nová pochůzí lávka z dřevěných fošen.

Celkové náklady: 4,4 mil. Kč

Investor: Olomoucký kraj, ZŠ Jeseník

 Referenční list - realizace energeticky úsporných opatření v ZŠ Vlčice

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.