• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2010 Oprava Obecního úřadu v obci Babice

Oprava Obecního úřadu v obci Babice

Jednalo se o rekonstrukci Obecního úřadu, který se nachází v přízemí dvoupodlažní budovy a sousedí s místní Mateřskou školou, ve druhém podlaží se nachází obecní byt s nájemníkem, této části se rekonstrukce netýkala, byly zde pouze vyměněny okna za nová plastová včetně zednického zapravení a výmalby, okna a vstupní dveře byly také vyměněny v celém přízemí budovy Obecního úřadu.

Vlastní rekonstrukce spočívala v úpravě dispozice, vznikla zde nová místnost, která zatím bude sloužit jako archiv, do budoucna jako sprcha, kompletně byly odstraněny stávající dřevěné podlahy a provedeny nové betonové mazaniny vč. nové hydroizolace a zateplení podlahovým EPS polystyrenem tl. 80 mm, nově byla provedena elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace a částečně opraveno ústřední vytápění a osazeny nové zařizovací předměty, opraveny byly stávající omítky, na nové podlahy byly v sociálním zařízení a chodbě položeny keramické dlažby, v místnostech PVC, stěny sociálního zařízení byly obloženy keramickým obkladem a místnosti byly vymalovány. Dále byla kompletně zateplena fasáda budovy kontaktním zateplovacím systémem z polystyrenu EPS tl. 50 mm s finální úpravou probarvenou silikonovou omítkou tl. zrna 2 mm, nově byly vyměněny parapetní plechy z pozinkovaného plechu, svody a žlaby zůstaly stávající a byly nově natřeny. Vybudována byla také nová přípojka pro odvod děšťové vody ze střechy objektu s napojením do hlavního kanalizačního řadu.

Celkové náklady: 0,83 mil. Kč

Investor: Obec Babice

 Referenční list - oprava obecního úřadu v obci Babice

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.