• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2010 Komerční a bytová výstavba Olomouc, Horní Lán - Interiérová vestavba ordinace MUDr. Hrachovec

Komerční a bytová výstavba Olomouc, Horní Lán - Interiérová vestavba ordinace MUDr. Hrachovec

Komerční a bytová výstavba Olomouc, Horní Lán - Interiérová vestavba ordinace MUDr. Hrachovec V období 09/2009 – 04/2010 jsme realizovali kompletní vestavbu gynekologické ordinace v objektu komerční a bytové výstavby v Olomouci na Horním Lánu.

Byly provedeny veškeré rozvody zdravotně technických instalací, ústředního vytápění, vzduchotechniky, silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace a elektronického zabezpečovacího systému. Provedena byla dále litá podlahová konstrukce vč. tepelných a kročejových izolací, příčky ze sádrokartonových konstrukcí, některé dvojitě opláštění z důvodu zlepšení akustické neprůzvučnosti zejména v ordinaci a podhledy z minerálních kazet. Povrchově byly upraveny stěny a podlahy – v sociálním zařízení provedeny keramické obklady a dlažby, v místnostech položeno PVC, v ordinaci v antistatickém provedení, stěny byly omalovány bílou malířskou barvou. Do předem připravených otvorů byly namontovány obložkové zárubně včetně dveří, některé posuvné do předem nainstalovaného pouzdra. Dále byly provedeny veškeré dokončovací práce.

Celkové náklady: 0,92 mil. Kč

Investor: soukromý investor

 Referenční list - bytová výstavba Olomouc, Horní Lán - interiérová vestavba ordinace MUDr. Hrachovce

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.