• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2010 Dodávka stavebních prací pro společnost Raiffeisenbank

Dodávka stavebních prací pro společnost Raiffeisenbank

Jednalo se o kompletní rekonstrukci pobočky Raiffeisenbank v Olomouci na ulici Národních hrdinů 447/1. Realizace byla v tomto případě velice náročná, jelikož probíhala od 10. 9. do 28. 9. 2010 a to ve všech 3. podlažích pobočky, tzn. že za 18 dní se musela zrealizovat rekonstrukce v nákladu 1,9 mil. Kč.

Vlastní stavební práce spočívali především v provedení nových sanačních omítek v suterénu objektu, kde se nacházelo technické zázemí banky, nejvíce stavebních prací probíhalo v přízemí banky, kde došlo ke kompletní změně dispozice, vybourány byly stávající zděné příčky, tím vznikla otevřená hala a v zadní části půdorysu byly provedeny nové příčky ze sádrokartonu v provedení v bezpečnostní třídě 2 včetně nových zárubní a dveří v téže třídě, dále byly nově provedeny podhledy s minerálních kazet, upraveny rozvody topení a vzduchotechniky a kompletně nová elektroinstalace vč. EZS, nově byl zbudován přívod vody a odpad ke kuchyňce, která vznikla v zázemí, stávající nášlapné vrstvy podlah byly kompletně odstraněny a to ve všech podlažích, betonové mazaniny obroušeny a opraveny popřípadě doplněny a provedeny kompletně samonivelační stěrky, na které se už kladly finální podlahy tzn. koberce a dlažby, nově byl také vyměněn koberec na schodišti z 1. PP až do 2. NP, v celé pobočce byly vyměněny stávající hliníkové stěny oddělující jednotlivé kanceláře v 1. a 2. NP za nové celoprosklené stěny včetně dveří s kováním zapuštěním do podlahy, dále byly vymalovány stěny v barvách Raiffeisenbank a provedeny veškeré dokončovací práce.

Celkové náklady: 1,9 mil. Kč

Investor: Raiffeisenbank, a.s.

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.