• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.

Rok 2010

Realizace úspor energií v MŠ Malá Morava

Tento projekt byl realizován v rámci Operačního programu Životní prostředí. Realizace stavby probíhala v období od 1. 6. do 21. 8. 2010 a jednalo se o provedení úsporných opatření na objektu Mateřské školy v obci Malá Morava.

Zobrazit více...
 

Komerční a bytová výstavba Olomouc, Horní Lán - Interiérová vestavba ordinace MUDr. Hrachovec

Komerční a bytová výstavba Olomouc, Horní Lán - Interiérová vestavba ordinace MUDr. Hrachovec V období 09/2009 – 04/2010 jsme realizovali kompletní vestavbu gynekologické ordinace v objektu komerční a bytové výstavby v Olomouci na Horním Lánu.

Zobrazit více...
 

Dodávka stavebních prací pro společnost Raiffeisenbank

Jednalo se o kompletní rekonstrukci pobočky Raiffeisenbank v Olomouci na ulici Národních hrdinů 447/1. Realizace byla v tomto případě velice náročná, jelikož probíhala od 10. 9. do 28. 9. 2010 a to ve všech 3. podlažích pobočky, tzn. že za 18 dní se musela zrealizovat rekonstrukce v nákladu 1,9 mil. Kč.

Zobrazit více...
 

Oprava Obecního úřadu v obci Babice

Jednalo se o rekonstrukci Obecního úřadu, který se nachází v přízemí dvoupodlažní budovy a sousedí s místní Mateřskou školou, ve druhém podlaží se nachází obecní byt s nájemníkem, této části se rekonstrukce netýkala, byly zde pouze vyměněny okna za nová plastová včetně zednického zapravení a výmalby, okna a vstupní dveře byly také vyměněny v celém přízemí budovy Obecního úřadu.

Zobrazit více...
 

Oprava pískovcových prvků fasády a výměna oken a dveří zámečku Hrubčice – I. etapa

Oprava pískovcových prvků fasády a výměna oken a dveří zámečku Hrubčice – I. etapa V období od února do června 2010 jsme prováděli obnovu a rekonstrukci kulturní památky a jednalo se o kompletní restaurování vchodových dveří a dveří do sklepa, restaurování veškerých pískovcových prvků na venkovní fasádě zámečku a výměna stávajících oken a dveří za nová dřevěná vč. zednického zapravení a výmalby.

Zobrazit více...
 

Energetické úspory ZŠ Dr. E. Beneše v Šumperku

V období od 07 do 10/2010 jsme se podílely na zateplení Základní školy Dr. E. Beneše v Šumperku, v našem případě se jednalo o zateplení vstupního objektu C a spojovacích chodeb 1, 2, 3 mezi jednotlivými budovami školy.

Zobrazit více...
 

Zateplení RD ve Vikýřovicích v programu Zelená úsporám

Na jaře roku 2010 jsme prováděli kompletní zateplení fasád dvou rodinných domů ve Vikýřovicích u Šumperka v programu Zelená úsporám. Jeden dům je novostavba vyzděná z tvárnic Ytong a druhý starší domek, kde se zateplení provádělo na stávající fasádní omítku, jen se opravily nesoudržné části.

Zobrazit více...
 


Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.