• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2009 Zámek Jánský Vrch – rekonstrukce pokladny

Zámek Jánský Vrch – rekonstrukce pokladny

V době od 06 do 11/2009 jsme prováděli kompletní obnovu a rekonstrukci kulturní památky - objektu, který má nově sloužit jako budoucí pokladna Zámku Jánský Vrch v Javorníku. Stavební práce v 1. NP spočívaly především v částečné změně dispozic, vybudování nového sociálního zázemí pro zaměstnance, provedení nových podlah vč. násypů a odvětrání systémem tvarovek IGLÚ, nových mazanin a potěrů vč. podlah z keramických dlažeb, na stěnách byly opraveny omítky tradiční technologií.

Dále byly zrestaurovány stávající dřevěná okna vč. doplnění kování a mříží a zrestaurovány ozdobné malby stěn a stropů, nově byly provedeny také veškeré rozvody ZTI, ÚT a elektroinstalace, ve 2. NP byly opraveny omítky stěn a položeny podlahové krytiny. Objekt byl odizolován a odvodněn drenáží s napojením do dešťové kanalizace a provedena kompletní oprava fasády vč. výměny klempířských prvků za nové měděné.

Celkové náklady: 2,95 mil. Kč

Investor: Národní památkový ústav, územní pracoviště Olomouc

 Referenční list - rekonstrukce pokladny na zámku Jánský Vrch

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.