• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Reference Rok 2009 Výstavba eskalátoru v obchodním centru Olomouc City

Výstavba eskalátoru v obchodním centru Olomouc City

Jednalo se o technologicky náročnou stavbu prováděnou za plného provozu obchodního centra OSC Olomouc City. Součástí stavby bylo vybudování provizorního oddělení prostoru ze sádrokartonových příček v obou podlažích obchodního centra. Většina stavebních prací probíhala před nebo po otevírací době OC.

Vlastní stavba spočívala v provedení jímky pro uložení eskalátoru v 1. podlaží a ve 2. podlaží v provedení rámu z ocelové konstrukce z I nosníků č. 320 mm v úrovni stávajícího stropu na kterou byla uložena horní část eskalátoru, provedena byla také úprava stávajícího nerezového zábradlí, ocelová konstrukce byla opláštěna sádrokartonem, v prvním i druhém podlaží byly opraveny a doplněny stávající keramické a kamenné dlažby, dále byla nově zřízena přípojka elektroinstalace pro pohon eskalátoru.

Celkové náklady: 2,5 mil. Kč

Investor: OSC Olomouc CITY

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.