• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.

Rok 2009

Střední odborná škola v Šumperku - půdní vestavba a stavební úpravy objektu školy

Stavba probíhala v období od února do prosince roku 2009 a spočívala zejména v demontáži stávajícího krovu a střešního pláště, provedení nového krovu vč. střešního pláště a krytiny Eternit Dacora, dále vytvoření nového stropu z I nosníků a nové podlahy z betonové mazaniny.

Zobrazit více...
 

RD Nedvězí u Olomouce

Jednalo se o provedení novostavby rodinného domu s garáží a garážovým přístřeškem v obci Nedvězí vč. zpevněných ploch, dále napojení domu na veškeré inženýrské sítě, vybudování oplocení pozemku z přední části z tzv. gabionových stěn a kompletních terénních úprav kolem domu a pozemku.

Zobrazit více...
 

Tepelně technické úpravy BD Wanklova 12, Olomouc

V období od března do června roku 2009 jsme prováděli generální opravu fasády bytového domu, která spočívala především v provedení sanace a zateplení obvodového pláště včetně zdiva suterénu polystyrenem EPS tl. 100 mm respektive XPS tl. 60 mm, jako finální omítka byla použita silikonová probarvená zatřená omítka, sokl byl obložen keramickou dlažbou o rozměru 200x200 mm.

Zobrazit více...
 

Zámek Jánský Vrch – rekonstrukce pokladny

V době od 06 do 11/2009 jsme prováděli kompletní obnovu a rekonstrukci kulturní památky - objektu, který má nově sloužit jako budoucí pokladna Zámku Jánský Vrch v Javorníku. Stavební práce v 1. NP spočívaly především v částečné změně dispozic, vybudování nového sociálního zázemí pro zaměstnance, provedení nových podlah vč. násypů a odvětrání systémem tvarovek IGLÚ, nových mazanin a potěrů vč. podlah z keramických dlažeb, na stěnách byly opraveny omítky tradiční technologií.

Zobrazit více...
 

Oprava kostela v obci Bílsko

Stavební práce spočívaly v opravě čelní části fasády kostela a hlavní věže a části bočních fasád kostela, kdy byly otlučeny stávající zvětralé omítky a provedeny nové jádrové a štukové omítky, které byly sjednoceny silikátovým fasádním nátěrem.

Zobrazit více...
 

Výstavba eskalátoru v obchodním centru Olomouc City

Jednalo se o technologicky náročnou stavbu prováděnou za plného provozu obchodního centra OSC Olomouc City. Součástí stavby bylo vybudování provizorního oddělení prostoru ze sádrokartonových příček v obou podlažích obchodního centra. Většina stavebních prací probíhala před nebo po otevírací době OC.

Zobrazit více...
 

Střední škola technická a obchodní Olomouc, Kosinova 4 - oprava fasády dvorního traktu

V období od 20. 7. do 9. 9. 2009 jsme prováděli kompletní generální opravu fasády dvorního traktu na SŠTO Olomouc Kosinova, spočívající zejména v otlučení nesoudržných stávajících omítek, doplnění jádrových omítek a sjednocení fasády štukovou omítkou v celé ploše.

Zobrazit více...
 


Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.