• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Naše služby Střechy, suchá výstavba

Střechy a suchá výstavba

V roce 2011 jsme na základě zvýšené poptávky založili samostatnou divizi na realizaci střech a suchou výstavbu. Tuto divizi tvoří zaměstnanci firmy, kteří mají mnohaleté pracovní zkušenosti v těchto stavebních oborech a jsou také pravidelně proškolováni.

Provádíme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce spojené s výstavbou střech vč. dodávky veškerých potřebných materiálů. Dále zajišťujeme kompletní realizaci prací spojených se suchou výstavbou. Jedná se konkrétně o dodávku a montáž sádrokartonových stěn a příček, podhledů, stropů, podkroví a střešních nástaveb a to vč. protipožárních a akustických konstrukcí. Zabýváme se také realizací podhledů z minerálních kazet a prováděním suchých podlah, dodáváme a montujeme střešní okna a solární kolektory.

Na realizaci všech výše uvedených činností firma vlastní platné certifikáty a osvědčení např. od výrobců systémů Rigips, Knauf, Velux, AMF, Armstrong a jiných.

Dále mimo jiné nabízíme vypracování projektové dokumentace dle požadavku investora nebo objednatele a pochopitelně Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku na realizaci stavby.

 » Kontakt na zodpovědného pracovníka divize střechy a suchá výstavba...


Certifikáty a osvědčení - Střechy a suchá výstavba

Certifikát na montáž protipožárních konstrukcí sádrokartonového systému KNAUFCertifikát na montáž konstrukcí suché výstavby Rigips, včetně konstrukcí protipožárníchOsvědčení na montáž střešních oken, lemování, doplňků a solárních kolektorů VELUXOsvědčení ROCKWOOL - Aplikace izolací z kamenné vlny

Funkční stropní podhledy AMF Stropní podhledové systémy Armstrong


Reference - Střechy a suchá výstavba

Výstavba RD Radíkov - RD B/311/5

Jedná se o novostavbu rodinného domu o dvou podlažích se sedlovou střechou s keramickou střešní krytinou Tondach Samba a se s dvěma vikýři, které jsou kompletně oplechované titanzinkovým plechem.

 

Oprava objektu - Sadové nám. č. 29, Svatý Kopeček

Kompletní rekonstrukce střechy na památkově chráněné budově hájenky Lesů České republiky, s.p. - výměna stávající pálené střešní tašky Francouzská za pálenou střešní tašku Bobrovka vč. výměny laťování, vyměněny dále byly střešní výlezy, kompletní oplechování z měděného plechu a nově vyzděny komíny, nový je také hromosvod. Zajímavostí na tomto objektu je dřevěný krov, který je původní z roku 1690 a je velmi vzácný.

 

Heroltice u Štítů - stavební úpravy RD

Kompletní provedení nového krovu, střešní krytiny z plechových šablon Borga a klempířských prvků v barvě krytiny, v interiéru podkroví provedení sádrokartonových příček jednoduše opláštěných a nové dřevěné podlahy z OSB desek.

 

Arcibiskupský kněžský seminář - ordinace stomatologie

Sádrokartonové příčky jednoduché, dvojitě opláštěné, sádrokartonové podhledy plné, minerální kazetové podhledy v rastru 600 x 600 mm, pouzdra pro posuvné dveře.

 

Stavební úpravy - bytový dům Ostružnická 353/2, Olomouc

Sádrokartonové podhledy – v místnostech rovné, v chodbách provedené do klenby vč. tepelné izolace a parotěsné zábrany.

 

Fakultní nemocnice Olomouc – rekonstrukce pracoviště OHM v budově AYG vč. zpevněných ploch

Sádrokartonové příčky, rovné podhledy a šikminy podkroví vč. tepelných izolací, parotěsné zábrany.

 

Interiérová vestavba ordinace MUDr. Hrachovec

Sádrokartonové příčky jednoduché, dvojitě opláštěné, minerální kazetové podhledy v rastru 600 x 600 mm, montáž pouzder pro posuvné dveře.

 

Dodávka stavebních prací pro společnost Raiffeisenbank

Sádrokartonové příčky jednoduché, dvojitě opláštěné, sádrokartonové bezpečnostní příčky třídy BT 2, předstěny a opláštění instalací, minerální kazetové podhledy v rastru 600 x 600 mm.

 

Střední odborná škola v Šumperku - půdní vestavba a stavební úpravy objektu

Sádrokartonové příčky, rovné podhledy a šikminy podkroví a sádrokartonové konstrukce střešních vikýřů tzv. „volská oka“ vč. tepelných izolací, parotěsné zábrany.

 


Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.