• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Naše služby Stavební činnost

Stavební činnost

Stavební společnost S.M. Olomouc = moderní firma, kvalita, profesionalita a spokojený zákazník

Jako moderní stavební firma si v první řadě klademe za cíl kvalitu, profesionalitu a především spokojenost konečného zákazníka. Nedílnou součástí těchto cílů je i ekonomická výhodnost investice a včasné a rychlé realizace jednotlivých staveb. Zabýváme se komplexní stavební činností včetně vypracování projektové dokumentace, zajišťujeme dotace z programů Evropské unie, zajišťujeme potřebná povolení, vyjádření a doklady spojené se zahájením stavby.

Jak pracujeme...?

Spokojenosti zákazníka a kvality nabízených služeb dosahujeme s naším týmem odborných pracovníků jak na vedoucích pozicích, tak také na postech řemeslníků a dělníků. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a motivováni ke zvyšování osobní kvalifikace, která je důležitá pro dosažení vysokého standartu provedených realizací a dodržování státních norem. Všeobecně k realizaci staveb používáme výhradně certifikované materiály a výrobky, tak, aby bylo možno udržet co nejvyšší úroveň nabízených služeb.

Široká nabídka služeb po celé ČR

Mezi naše stavební činnosti patří realizace novostaveb vč. výstavby rodinných domů, rekonstrukce občanských, průmyslových a jiných staveb, zateplování budov a další služby spojené se stavební činností. Působnost firmy je celorepubliková.

Zateplování budov pomocí certifikovaného materiálu

V případě stavební činnosti spojené se zateplováním budov, používáme jen takové materiály, které jsou certifikovány v daném zateplovacím systému výrobce a pochopitelně naši pracovníci jsou výrobcem odborně a pravidelně proškolováni k provádění těchto zateplovacích systémů. Naše společnost v praxi používá zateplovací systémy od výrobců Saint-Gobain Weber Terranova, a.s., Baumit, spol. s r.o. a nově od roku 2014 také zateplovací systém výrobce LB Cemix, s.r.o.

V roce 2011 byla založena samostatná divize Střechy a suchá výstavba.Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.