• S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
  • S.M. - Olomouc, s.r.o.
S.M. Olomouc.cz Výstavba rodinných domů Radíkov

Výstavba rodinných domů Radíkov

Pátek, 25. duben 2014

V roce 2012 jsme uspěli v tendru na výstavbu 21 rodinných domů v Radíkově u Olomouce v lokalitě „ Pod Bořím “ a tím jsme navázali spolupráci s investorem celého projektu společností Hotel Lafayette. Celé území, na kterém se rodinné domy postupně vybudují, je zasazené do krásné přírody, obklopené lesy a zelení. Pro toho, kdo má rád přírodu, je toto ideální místo pro život. Můžete nejen relaxovat, ale také aktivně sportovat a to v létě i zimě. Pozemky jsou různě velké, a sice od 326 m2 až po 1 428 m2, co se týče vlastní výstavby, tak si klient může vybrat ze sedmi typově a tvarově odlišných rodinných domů s různou podlahovou plochou. Jsou kompletně dokončeny veškeré inženýrské sítě, které jsou ukončeny na hranici pozemku a také komunikace a ostatní zpevněné plochy. Více informací na www.vilky-radikov.cz


Výstavba rodinného domu:

RD C/311/8 - typ 1

Ještě v roce 2012 jsme dokončily hrubou stavbu tohoto rodinného domu, který v současné době slouží jako vzorový dům ve fázi hrubé stavby pro případné zájemce.

Fotodokumentace:


RD B/311/5 - typ 7

V květnu 2013 jsme již pro konkrétního klienta začali stavět tento rodinný dům. V říjnu jsme dokončili hrubou stavbu, s tím že kompletní dokončení proběhne v roce 2014.

V dubnu 2014 jsme zahájili práce na dokončení domu, byly osazeny výplně otvorů, vyzděny příčky a v současné době probíhají práce na řemeslech, konkrétně na rozvodech vnitřní kanalizace, vody, také topení a elektroinstalace a postupně se provádějí vnitřní omítky. Dům bude dokončen v září roku 2014 a předán investorovi ke kolaudaci a do užívání.

Fotodokumentace:


Popis rodinného domu:

Jedná se o dům o dvou nadzemních podlažích, dispozičně 6+1 s podlahovou plochou cca 140 m2, v 1. NP se nachází obývací část, kuchyň, pracovna, koupelna s vanou a WC, technická místnost a komora, z obývacího pokoje a pracovny je vstup na venkovní terasu, ve 2. NP se nachází čtyři pokoje a koupelna se sprchovým koutem a WC, z jednoho pokoje orientovaného na jih je vstup na balkón.

Dům stojí na základech z prostého betonu v kombinaci s betonovými tvarovkami, dům je vyzděn s keramických bloků Porotherm Profi tl. 300mm na tenkovrstvou maltu vč. vnitřních příček, které jsou v tl. 80 a 145 mm, strop nad 1. NP je monolitický včetně schodiště do 2. NP, střecha je sedlová se dvěma vikýři a keramickou střešní taškou Tondach Samba. Fasáda bude zateplena EPS polystyrenem tl. 150 mm, výplně otvorů jsou dřevěná z Euro hranolů. Součástí objektu je také balkón, venkovní terasa a vstupní objekt -

oplocení. Budou vybudovány přípojky kanalizace, vody, plynu a přípojka NN a zhotoveny zpevněné plochy kolem objektu.

 

Kde nás najdete...

AdresaSídlo společnosti:
Dolní hejčínská 47/25
779 00 Olomouc - Hejčín

GPS49°36'9.795"N, 17°14'34.257"E
Mapa umístěníZobrazit mapu umístění...

Telefon(+420) 585 204 229
Fax(+420) 585 207 233
E-mailsmolomouc@smolomouc.cz
E-mailinfo@smolomouc.cz

Pomocné menu


Fotogalerie referencí

Reference z našich staveb

Stavbu jsme prováděli v období od srpna do prosince 2011 a práce spočívaly v zateplení fasády bytového domu polystyrenem EPS tl. 120 mm vč. ostění a nadpraží z XPS tl. 30 mm, sokl byl zateplen polystyrenem XPS tl. 60 mm a finální úprava byla z probarvené zatírané silikonové omítky, sokl byl upraven mozaikou.

V období od 30. 8. 2011 do 9. 12. 2011 jsme prováděli rekonstrukci budovy, která nově slouží jako pracoviště oddělení hlavního mechanika. Jedná se o dvojpodlažní objekt.

V roce 2011 jsme se podíleli na zateplení Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci a v našem případě se jednalo o zateplení budovy dílen a tělocvičny.

Jedná se o stávající dvoupodlažní objekt ve tvaru L. Nově je využíván v 1. NP jako výjezdová stanice záchranné služby nepřetržitým provozem. Ve 2. NP je objekt připraven na případný pronájem jako kancelářské prostory s nezatepleným skladem.

V období od 11/2010 do 05/2011 jsme prováděly kompletní rekonstrukci prostor v suterénu, společných prostor a bytu ve 2. NP bytového domu v historickém jádru města v Ostružnické ulici. Tato rekonstrukce byla rozdělena do tří etap.